Dzień Dziecka to wyjątkowy czas, który warto uczcić w sposób niezapomniany. To święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń.

W naszym przedszkolu z okazji tego święta również nie zabrakło atrakcji. Dzięki zaangażowaniu rodziców, dzieci bawiły się z animatorami z KIDS & JUMP ROKÓW. Były trzy ogromne zjeżdżalnie tańce, zabawy z chustą, baloniki i tatuaże. Dmuchańce to doskonały sposób na zapewnienie dzieciom mnóstwa radości i aktywności fizycznej. Dzięki nim, Przedszkolaki mogły się bawić i jednocześnie rozwijać swoje zdolności motoryczne i spędzać czas w gronie rówieśników.

To był wspaniały dzień! Wszystkim naszym dzieciom życzymy, aby zawsze były uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe.

A. Wiktor