18 czerwca przedszkolaki z grupy Biedronki wraz z rodzicami oraz wychowawczyniami wyruszyli na niezwykłą wycieczkę do Parku Ruchomych Dinozaurów w Zatorze.

W tym roku przedszkolnym grupa Biedronki przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego pt.: „Gramy Zmysłami”. Projekt realizowany był od września 2023 r. do maja 2024 r. Głównym celem projektu było innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci.

Dzień Dziecka to wyjątkowy czas, który warto uczcić w sposób niezapomniany. To święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń.

24 maja grupy przedszkolne Motylki i Misie wybrały się na wycieczkę wraz ze swoimi wychowawczyniami do Sali Zabaw „LALANDIA” Fun Park w Barwałdzie Górnym oraz do Centrum Pszczelarstwa „APILANDIA” w Kleczy Dolnej.

W roku szkolnym 2023/2024 przedszkolaki z grupy Misie i Motylki przystąpiły do udziału w ogólnopolskim projekcie – MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY. Projekt realizowany był od września 2023 r. do maja 2024 r.