Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
„ZMARTWYCHWSTANIA MOC” PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 18. Kwiecień 2016 16:22

     W środę 23 marca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia wielkanocna. W nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego wprowadziło wszystkich przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy IIa i IIb przygotowane pod kierunkiem pani Justyny Bartel i pani Kazimiery Łosiowskiej.

Więcej…
 
TRWA ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH ZAKRĘTEK, ZUŻYTYCH BATERII, PŁYT CD I DVD, OPAKOWAŃ PO KLEJACH "AMOS" PDF Drukuj Email
Sobota, 09. Kwiecień 2016 15:43

     Już trzeci rok zbieramy plastikowe zakrętki, które przekazujemy rodzicom chorego Dawida za pośrednictwem Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach. Wyznaczeni uczniowie: Kuba Ogrodnik, Ola Mej i Emilia Świdergał co środę chodzą po szkole z ogromnym pudełkiem i zbierają zakrętki. W ten sposób od początku roku zebraliśmy już 285 kg zakrętek i nie zamierzamy na tym poprzestać!!!

Więcej…
 
AKCJE PRZEPROWADZONE W RAMACH EDUKACJI ZDROWOTNEJ PDF Drukuj Email
Sobota, 02. Kwiecień 2016 18:09

     W roku szkolnym 2015/2016 przeprowadzono wśród gimnazjalistów dwa konkursy prozdrowotne:
1) olimpiadę zdrowia
2) konkurs " Recepta na zdrowie w każdej polskiej głowie ".

      W ramach europejskiego dnia zdrowego jedzenia i gotowania młodzież gimnazjum oraz dzieci SP wysłuchali prezentacji na temat znaczącej roli owoców i warzyw w zapobieganiu otyłości. Przeprowadzono lekcje na temat zaburzeń odżywiania (anoreksji i bulimii).

Więcej…
 
Szkolny konkurs na „Palmę Wielkanocną” PDF Drukuj Email
Piątek, 01. Kwiecień 2016 20:21

     Dnia 17.03.2016r. odbył się szkolny konkurs na „Palmę Wielkanocną”. Wykonano 6 palm w kategorii zbiorowej oraz 6 palm w kategorii indywidualnej. Jury w składzie dyrektor szkoły M. Balonek, ks. F. Jeleśniański, J. Dębska, L. Maślana, W. Pituch, K. Dzidek oceniło poszczególne palmy według kryterium:

  • zgodność z regulaminem konkursu,
  • pomysłowość i inwencja twórcza uczestników konkursu ,
  • dobór odpowiednich materiałów i elementów zdobniczych,
  • wielkość i bogactwo użytych materiałów,
  • estetyka wykonania pracy.
Więcej…
 
Dzień Wiosny w Naszej Szkole PDF Drukuj Email
Piątek, 01. Kwiecień 2016 04:04

 

     Dnia 21 marca 2016 r. odbył się pierwszy w historii naszej szkoły teleturniej ,, Jeden z Dziesięciu’’. Konkurs ten odbył się w Dniu Wagarowicza. Prowadzącymi zostali Joanna Sieprawska, Weronika Bartel oraz Kamil Przystał. Walka uczestników od samego początku była zacięta. W teleturnieju brali udział: Jarosław Kuciel, Mateusz Przystał, Michał Pieczonka, Natalia Szczygieł, Kamila Stańczyk, Magdalena Stanek, Daria Głąb, Leszek Kajfasz, Emilia Wójtowicz, Aldona Stochmal. 
     Każdy z uczestników miał do wykorzystania trzy szanse, w tym przypadku były to balony. Teleturniej podzielony był na etapy. Finałowy etap teleturnieju wygrał Michał Pieczonka. Drugie miejsce zajęła Natalia Szczygieł, a trzeci był Mateusz Przystał. Po tym konkursie odbyły się kalambury, w którym brały udział klasy IV-VI SP i I-III Gim.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 3 z 37