Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
WYRÓŻNIENIE W WOJEWÓDZKIM PROJEKCIE EKOLOGICZNYM "EKOSZKOŁA, EKOPRZEDSZKOLE 2018' PDF Drukuj Email
Sobota, 30. Czerwiec 2018 07:05

      29 maja 2018 roku w Auli Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Projektu Ekologicznego "Ekoszkoła, Ekoprzedszkole 2018".
Organizatorami projektu byli:

 -  Małopolski Kurator Oświaty,
-  Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie,
-  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borzęcinie Dolnym Dyrektor Szkoły Podstawowej w Borzęcinie.

Więcej…
 
V EDYCJA PROJEKTU 'CZYSTA MAŁOPOLSKA" PDF Drukuj Email
Sobota, 30. Czerwiec 2018 06:56

     W czwartek 14 czerwca 2018 roku w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się konferencja podsumowująca V edycję projektu „Czysta Małopolska” organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Projekt miał na celu upowszechnienie wiedzy o zdrowym i racjonalnym odżywianiu wśród dzieci przedszkolnych i uczniów, kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania, wdrożenie zasad świadomości i odpowiedzialności za własne zdrowie, poszerzenie zainteresowań problematyką zdrowego odżywiania oraz upowszechnienie dobrych praktyk w zakresie problematyki zdrowego żywienia.

Więcej…
 
WYNIKI CAŁOROCZNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO "W ŚWIECIE LEKTUR I BAŚNI PERRAULT'A" PDF Drukuj Email
Sobota, 16. Czerwiec 2018 21:21

     W czerwcu odbył się ostatni konkurs czytelniczy z cyklu „W świecie lektur i baśni Charlesa Perrault’a”, który trwał od września do czerwca i był przeznaczony dla uczniów klasy drugiej. Nadszedł czas na podsumowanie całorocznej pracy i wyników osiągniętych przez uczestników konkursu.

Więcej…
 
WYNIKI I EDYCJI SZKOLNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO "POTYCZKI HISTORYCZNE" PDF Drukuj Email
Środa, 13. Czerwiec 2018 23:23

     12 czerwca b.r. odbył się finał I Edycji Szkolnego Konkursu Historycznego „Potyczki Historyczne”, adresowanego do uczniów klas czwartych, który trwał od lutego do czerwca. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test wiedzy obejmujący wiadomości z podstawy programowej z przedmiotu oraz literaturę z całego okresu zmagań.

Więcej…
 
DZIEŃ DZIECKA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11. Czerwiec 2018 18:50

     4 czerwca w naszym przedszkolu odbył się  Dzień Dziecka. Rodzice przygotowali dla przedszkolaków  atrakcyjne niespodzianki. Dzieci były mile zaskoczone i bawiły się wyśmienicie. To był niezapomniany dzień, pełen wrażeń, uśmiechu i wspaniałej zabawy. 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 9 z 85