Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
GMINNY KONKURS „PIRAMIDA ZDROWEGO ŻYWIENIA” PDF Drukuj Email

     W związku udziałem naszego przedszkola w projekcie „Odżywiaj się zdrowo” realizowanego w ramach kolejnej edycji  programu„Czysta Małopolska”, został zorganizowany konkurs adresowany do dzieci, rodziców i nauczycieli wychowania przedszkolnego gminy Spytkowice. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pomocy dydaktycznej  - PIRAMIDY  ZDROWEGO ŻYWIENIA -do wykorzystania podczas zajęć i zabaw przedszkolnych.

Więcej…
 
SPRAWOZDANIE Z KONKURSU RECYTATORSKIEGO PDF Drukuj Email
Sobota, 28. Kwiecień 2018 23:40

     Nasza szkoła także aktywnie włączyła się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej właśnie okazji został zorganizowany szkolny konkurs recytatorski pt. „W hołdzie Niepodległej – poetycki portret Polski”.

Więcej…
 
KONKURS PLASTYCZNY "ORZEŁ BIAŁY - NASZA DUMA" PDF Drukuj Email
Środa, 25. Kwiecień 2018 17:12

     W 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Kancelaria Senatu zorganizowała ogólnopolski konkurs plastyczny pod hasłem „Orzeł Biały - nasza duma”. Tematem prac konkursowych było godło polskie, począwszy od Mieszka I do czasów współczesnych. Nasza szkoła w ramach jubileuszowych obchodów wzięła udział w konkursie. 

Więcej…
 
WIOSENNY SPACER DOLINĄ CHOCHOŁOWSKĄ PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 23. Kwiecień 2018 22:25

     Dnia 16 kwietnia 2018 roku uczniowie klas szóstych wraz z wychowawczyniami: panią Edytą Laskowską, panią Marzeną Chrapkiewicz oraz panią Elżbietą Kotowicz wyruszyli na jednodniową wycieczkę do Zakopanego. Podczas spaceru Doliną Chochołowską, obserwowaliśmy budzącą się do życia przyrodę. 

Więcej…
 
GRA TERENOWA I LEKCJA MUZEALNA NA WAWELU PDF Drukuj Email
Środa, 18. Kwiecień 2018 20:31

     13 kwietnia 2018 r. grupa uczniów z klas piątych i szóstych, pod opieką p. J. Jezierskiej-Bobak i p. E. Marek, uczestniczyła w grze terenowej oraz lekcji muzealnej na Wawelu. Tematem przewodnim tych zajęć był: „Kraków – stolica duchowa Polaków (1866-1918)”. Ich głównym celem było przygotowanie uczniów do Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krakowie „Krakus”.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 10 z 81