Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
ZDROWIE NA TALERZU PDF Drukuj Email
Środa, 21. Czerwiec 2017 04:12

     W ciągu całego roku szkolnego 2016/2017 na lekcjach wychowawczych uczniowie klasy V b wraz z wychowawczynią przeprowadzili szereg lekcji poświęconych zdrowemu odżywianiu. Wspólnie przygotowywaliśmy pełnowartościowe śniadanie, owocowe szaszłyki, sałatki, pyszne mleczno-owocowe i warzywne koktajle. W okresie świątecznym dekorowaliśmy własnoręcznie upieczone pierniczki.

Więcej…
 
WYCIECZKA „SZLAKIEM ORLICH GNIAZD” PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19. Czerwiec 2017 18:37

     Dnia 8 czerwca 2017 roku uczniowie szkoły podstawowej z klasy III b, V a i V b wraz z wychowawczyniami wyruszyli wczesnym rankiem na wycieczkę Szlakiem Orlich Gniazddo Ojcowa. Podróż autokarem uatrakcyjnił nam przewodnik, który opowiedział  krótką historię powstania Ojcowskiego Parku Narodowego.

Więcej…
 
DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Sobota, 17. Czerwiec 2017 12:56

     Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też w dniach  6, 8 i 14 czerwca w naszym przedszkolu odbywały się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas których każda z grup zaprezentowała swój program taneczno – wokalno - recytatorski.

Więcej…
 
BAJKOWY PORANEK PDF Drukuj Email
Sobota, 17. Czerwiec 2017 12:51

     W majowe "bajkowe poranki" gościliśmy w naszym przedszkolu mamę Antosi - panią Klaudię, mamę Frania - panią Monikę oraz mamę Julci - panią Teresę.
    
Mamy czytały różne bajki, przez siebie przyniesione i w większości wybrane wspólnie z dzieckiem w domu. Spotkania dały dzieciom wiele radości i często dumy: „To moja mama czyta..." szeptały do siebie. Mała publiczność z zainteresowaniem słuchała i czekała na możliwość obejrzenia obrazków.

Więcej…
 
Bachowickie piosenkarki zdominowały IX Dziecięcy Festiwal Piosenki „O Pluszowego Misia” PDF Drukuj Email
Piątek, 16. Czerwiec 2017 19:09

     27 maja w sali WDK Spytkowice odbył się po raz kolejny Dziecięcy Festiwal Piosenki „O Pluszowego Misia”. Swoje umiejętności wokalne z naszej miejscowości prezentowali:

Ania Karamańska, Jasiu Balonek, Gabrysia Charnas, Joasia Pióro, Ania Wójtowicz, Julia Kurdziel, Julia Strzała.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 2 z 57