SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK PDF Drukuj Email
Środa, 02. Styczeń 2019 16:28

     W ostatnim dniu przed świąteczną przerwą tj. 21 grudnia, w naszej szkole odbył się „Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek”. Wzięli w nim udział uczniowie z klas 5-8 szkoły podstawowej i III gimnazjum.

    Prezentacje uczestników oceniało jury w składzie: p. Magdalena Balonek, p. Paweł Kołodziej, p. Michał Chrząszcz. Komisja, uwzględniając kryteria zawarte w regulaminie, zgodnie wyłoniła trzy zwycięskie miejsca.


WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE – kl. III gimn.

II MIEJSCE – kl. VII a

III MIEJSCE – kl. V b

 

Zwycięskie klasy otrzymały nagrody pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców.

     Klasy te będą jeszcze walczyć o nagrodę publiczności, która zostanie przyznana 6 stycznia podczas koncertu „Kolędujmy Małemu Jezusowi”. W tym dniu odbędzie się też konkurs kolęd dla klas 1-4 szkoły podstawowej. 


Gratulujemy zwycięzcom,
wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział
i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach !!!

Elżbieta Marek