PROCEDURY POSTĘPOWANIA W SYTUACJACH ZAGROŻENIA PDF Drukuj Email
czwartek, 30 maja 2019 16:20

Drodzy Rodzice

W związku z przypadkami rosnącej agresji wśród uczniów w polskich szkołach prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie naszej szkoły. W przypadku sytuacji wymagającej pomocy, lub zaobserwowania niepokojących  zachowań można zwrócić się do odpowiednich służb: Policja 997, Straż Pożarna 998, Pogotowie Ratunkowe 999, Infolinia Policji (połączenie bezpłatne) 800 120 226

W celu zdobycia szerszej wiedzy na temat możliwości reagowania w sytuacjach zagrożenia można skorzystać ze strony internetowej: https://bezpiecznaszkola.men.gov.pl/bezpieczna-szkola-zagrozenia-i-zalecane-dzialania-profilaktyczne-w-zakresie-bezpieczenstwa-fizycznego-i-cyfrowego-uczniow/

W szkole funkcjonuje anonimowa „Bezpieczna skrzynka”, do której można zgłaszać niepokojące zdarzenia i zachowania.

 

Procedury postępowania w sytuacjach zagrożenia - do pobrania w załączniku: 

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobraneOstatnia modyfikacja
Pobierz (Procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych.doc)Procedury zachowania w sytuacjach kryzysowych i nadzwyczajnych.doc 97 Kb8230.05.2019 16:31