Przedszkole
KONKURS „WESOŁY BAŁWANEK PDF Drukuj Email
Czwartek, 07. Marzec 2019 10:27

     Konkurs  plastyczny "Wesoły Bałwanek" został rozstrzygnięty. Powstała piękna „Bałwankowa Kraina”. Dziękujemy dzieciom i ich rodzinkom za udział w konkursie. Wszystkie prace były wspaniałe i pomysłowe. W konkursie uwzględnione zostały dwa przedziały wiekowe: dzieci młodsze 3 i 4, 5 – letnie oraz dzieci starsze 6- letnie. Jury wybrało najciekawsze prace i przyznało I, II oraz III miejsce, za które zwycięzcy otrzymali nagrody.

Więcej…
 
BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Piątek, 22. Luty 2019 09:03
,,Karnawał to tradycja bardzo stara,
strojów pięknych, co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

     Przedszkolaki z grupy ,,Misie”, „Biedronki”, ,,Słoneczka” i ,,Motylki” podtrzymując tradycję bawiły się na przedszkolnym balu karnawałowym, który odbył się we wtorek 12 lutego 2019 r. Tego dnia dzieci przebrane były w barwne i pomysłowe stroje. Wśród uczestników balu były wróżki, księżniczki, rycerze i inne postacie z bajek.

Więcej…
 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11. Luty 2019 10:05

 

     W dniu 10 stycznia 2019 roku w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczne. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Więcej…
 
„MAŁE SERCA - WIELKI DAR” PDF Drukuj Email
Czwartek, 07. Luty 2019 10:09

     30 stycznia 2019r. w ZSP w Bachowicach 6-latki, pod opieką wychowawczyń, przedstawiły „Jasełka” dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Anioły na Górce” oraz podopiecznych Stowarzyszenia „Głosy Miłosierdzia” w Spytkowicach. Spotkanie zorganizowano w ramach przedszkolnego wolontariatu „Małe serca – wielki dar” oraz Szkolnego Koła Wolontariatu.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 1 z 54