English Club

Zachęcam do czytania zakładki English Club, w której znajdziecie wiele ciekawych i pomocnych materiałów dotyczących języka angielskiego. 

Już  niedługo  poznacie członków English club, których prace będą zamieszczane równolegle na tej stronie, jak również na naszej nowej gazetce "English corner".

Marzena ChrapkiewiczEUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH PDF Drukuj Email
wtorek, 27 września 2016 04:13

Dzisiaj – 26 września  obchodzony jest Europejski Dzień Języków Obcych.

     Z tej okazji zapraszam poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności językowych, a szczególnie nad wzbogaceniem swojego słownictwa o wyrażenia idiomatyczne oraz poćwiczenie wymowy angielskiej na łamańcach językowych. Aby uprzyjemnić naukę, proponuję 2 konkursy. Adresatem może być każdy uczeń Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bachowicach. Poniżej znajdują się materiały. Bliższe informacje u Pani Marzeny Chrapkiewicz.

UWAGA  KONKURS!

Do wygrania 6 z języka angielskiego ! 

Wystarczy tylko wyuczyć się pięknie czytać łamańce językowe i znać ich znaczenie. Następnie zgłosić się do odpowiedzi do 3 października na lekcji języka angielskiego.

UWAGA KONKURS!

Do zdobycia 5 z języka angielskiego! 

Wystarczy tylko wyuczyć się idiomów i zgłosić do poniedziałku (do 3 października) na lekcji języka angielskiego u Pani Marzeny Chrapkiewicz.

GOOD LUCK !!!

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobraneOstatnia modyfikacja
Pobierz (Idioms.doc)Idioms.doc 26 Kb1903.10.2016 17:35
Pobierz (Tongue twisters.doc)Tongue twisters.doc 25 Kb2303.10.2016 17:35
 
Warto się uczyć języków… PDF Drukuj Email
wtorek, 12 lipca 2016 16:18

     Dnia 10 maja 2016 roku po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiego konkursu wiedzy z języka angielskiego pod nazwą Albus 2016 organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Więcej…
 
„JAK EUROPA ŚWIĘTUJE WIELKANOC” PDF Drukuj Email
wtorek, 05 lipca 2016 16:36

     Dnia 1 kwietnia 2016 roku uczniowie klasy V z nauczycielem języka angielskiego p. Eweliną Bułka zorganizowali przedstawienie pt. „Jak Europa świętuje Wielkanoc”. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klas I-III SP. Wspominając mijające święta Wielkiej Nocy w Polsce uczniowie klasy V nawiązali do tradycji świąt w takich krajach jak Anglia, Niemcy, Szkocja, Irlandia, Hiszpania, Włochy i Słowacja.

Więcej…
 
LEKCJA KULTUROWA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PT. „HALLOWEEN W WIELKIEJ BRYTANII I AMERYCE” W KLASIE V PDF Drukuj Email
wtorek, 05 lipca 2016 16:27

     Nawiązując do kultury brytyjskiej oraz amerykańskiej została przeprowadzona lekcja z języka angielskiego w klasie V pt. „Halloween - zwyczaje i obyczaje”. Uczniowie klasy V przygotowali plakaty o wybranym kraju, które omówili na lekcji języka angielskiego.

Więcej…
 
Obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych PDF Drukuj Email
środa, 30 września 2015 17:28

     Dnia 25 września 2015 roku, w wigilię Europejskiego Dnia Języków Obcych,  w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bachowicach, uczniowie klasy II gimnazjum wraz z uczniem klasy VI szkoły podstawowej pod opieką nauczycielki języka angielskiego - Marzeny Chrapkiewicz, przygotowali wyjątkową lekcję języka angielskiego dla całej społeczności uczniowskiej i grona pedagogicznego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 9