Harmonogram imprez szkolnych
HARMONOGRAM IMPREZ SZKOLNYCH 2019/2020 PDF Drukuj Email
sobota, 26 września 2015 18:41

HARMONOGRAM IMPREZ SZKOLNYCH

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bachowicach

na rok 2019/2020

 

MIESIĄC

NAZWA IMPREZY SZKOLNEJ

ODPOWIEDZIALNY


Wrzesień

1. Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 oraz ślubowanie klas

J. Jezierska-Bobak,

L. Maślana, J. Kaptur

2. Wybory do Samorządu Uczniowskiego

L. Maślana, G. Dzidek

3. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

wychowawcy przedszkola

4. Rozpoczęcie projektu „Odblaskowa Szkoła” klasy I-III

L. Maślana

5. „Odpoczywaj na wsi” - konkurs kuratoryjny (plastyczny)

wychowawcy klas II-III

K. Łosiowska

6. Europejski Dzień Języków Obcych

M. Chrapkiewicz

J. Podgórna

7. Dzień Chłopaka.

wychowawcy klas oraz przedszkola


Październik

1. Dzień Edukacji Narodowej - apel

Samorząd szkolny

2. Pasowanie na świetlika.

A. Flaga

3. Powitanie jesieni w klasach I-III: konkurs plastyczny „Słoneczniki”

wychowawcy klas I-III

4. Europejski Dzień Języków Obcych

nauczyciele języków obcych

5. „Śniadanie daje moc”

wychowawcy kl. I-III

6. Rozpoczęcie ogólnopolskiego konkursu „Wielka Liga Czytelników w SP

wychowawcy klas SP

E. Marek

7. Gminny konkurs czytelniczy we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Wadowicach

E. Marek

8. Powitanie jesieni w przedszkolu

wychowawcy przedszkola

9. Dyktando niepodległościowe

J. Jezierska-Bobak,

A. Harmata, B. Nowak

10. Dzień bez przemocy

M. Jarosz, A. Flaga


Listopad

    1. Apel z okazji 101. rocznicy Święta Odzyskania Niepodległości

I. Dzidek

    2. Gazetka na korytarzu z okazji 101. rocznicy Święta Odzyskania Niepodległości

W. Pituch

H. Wójtowicz

    3. Uczcijmy Niepodległość – wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przez kl. I-III

wychowawcy klas I-III

    4. Rocznica nadania szkole imienia ks. Franciszka Gołby oraz 100-lecie urodzin o. Rudolfa Warzechy:

- gazetka na korytarzu

- lekcja wychowawcza

J. Dębska,

ks. J. Skórkiewicz

J. Dębska

wychowawcy klas

5. Andrzejki dla klas I-III SP

wychowawcy klas I-III

J. Dębska, A. Flaga

    6. Obchody Dnia Pluszowego Misia

wychowawcy przedszkola

    7. Ogólnopolskie Obchody Praw Dziecka

M. Jarosz, A. Flaga

    8. Międzynarodowy Dzień Zdrowego Śniadania.

J. Stanek, W. Pituch

wychowawcy przedszkola

9. Mistrz ortografii

B. Nowak


Grudzień

    1. Mikołajki w przedszkolu.

wychowawcy przedszkola

    2. Mikołajki w klasach I-III

wychowawcy klas I-III

    3. Światowy Dzień AIDS

M. Jarosz

    4. Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

A. Flaga, J. Dębska

    5. Konkurs kolęd polskich

J. Dębska, E. Marek

    6. Wieczór wigilijny w klasach

wychowawcy klas szkoły i przedszkola


Styczeń

    1. Koncert kolęd „Kolędujmy Małemu Jezusowi”.

A. Harmata, K. Łosiowska,

J. Stanek

    2. Święto pasowania na czytelnika klas I SP.

E. Marek

    3. Szkolny konkurs o tytuł „Mistrza Kaligrafii 2020”

E. Marek, A. Harmata

    4. Konkurs zimowy w przedszkolu

wychowawcy przedszkola

    5. Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

wychowawcy przedszkola

    6. Zabawa choinkowa dla klas I-III SP

wychowawcy klas I-III


Luty

    1. Bal karnawałowy w przedszkolu

wychowawcy przedszkola

    2. Konkurs historyczny (plastyczny) w klasach I-III o Żołnierzach Wyklętych

wychowawcy klas I-III

3. Konkurs historyczny w klasach IV-VIII o Żołnierzach Wyklętych

J. Jezierska-Bobak

4. Gminny konkurs o tytuł „Mistrza Kaligrafii 2020”

E. Marek, A. Harmata


Marzec

    1. Dzień Żołnierzy Wyklętych - gazetka na korytarzu.

J. Jezierska-Bobak

    2. Wspomnienie o dyrektorze szkoły Józefie Smagło w 25. rocznicę śmierci

J. Dębska, J. Stanek

    3. Powitanie wiosny w przedszkolu.

wychowawcy przedszkola

    4. Powitanie wiosny klas I-III SP

wychowawcy klas I-III

    5. Wiosenny konkurs recytatorski w przedszkolu

wychowawcy przedszkola

    6. Konkurs matematyczny „KANGUR”

I. Dzidek

Kwiecień

1. Konkurs palm wielkanocnych – indywidualny

A. Flaga

2. Gminny konkurs czytelniczy we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Wadowicach

E. Marek

3. Dzień Ziemi w klasach I-III pt. „Ratujmy naszą planetę”

wychowawcy klas I-III

K. Łosiowska

4. Dzień Ziemi w przedszkolu.

wychowawcy przedszkola

5. Dzień Ziemi kl. IV-VIII

E. Laskowska

6. Apel wielkanocny

B. Nowak

7. Szkolny konkurs wiedzy o Papieżu.

J. Dębska

8. „Żonkile 2020” upamiętnienie wybuchu powstania w getcie warszawskim.

J. Jezierska-Bobak


Maj

    1. Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

J. Podgórna

2. Konkurs gminny o Papieżu kl. I-III i IV-VIII.

J. Dębska

3. Koncert „W hołdzie Świętemu” w 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II

J. Stanek, J. Dębska,

A. Harmata,

K. Łosiowska

4. Festyn „Popołudnie z mamą i tatą”.

wszyscy nauczyciele

5. Dzień mamy i taty w przedszkolu.

wychowawcy przedszkola

6. Konkurs ortograficzny dla kl. II-III

W. Pituch,

H. Wójtowicz

7. Rozgrywki szachowe w kl. II-III

W. Pituch, H. Wójtowicz


Czerwiec

    1. Dzień sportu w klasach IV-VIII.

S. Kasperek

G. Dzidek

    2. Dzień sportu i Dzień Dziecka w klasach I-III SP.

wychowawcy klas

    3. Powitanie lata w przedszkolu.

wychowawcy przedszkola

    4. Uroczyste zakończenie roku szkolnego

M. Chrapkiewicz

E. Laskowska

    5. Pożegnanie przedszkola.

wychowawcy przedszkola