Klasy I-III SP
SUKCES „WESOŁYCH NUTEK” PDF Drukuj Email
Wtorek, 29. Styczeń 2019 20:10

     11 stycznia 2019 uczniowie kl. II wzięli udział w VIII Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Prezentując pastorałkę „Od serca do ucha” wyśpiewali I miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
KREATYWNA EDUKACJA – WARSZTATY PIERNIKOWE !!! PDF Drukuj Email

     10 grudnia odbyły się warsztaty piernikowe dla uczniów klasy II. Dzieci miały okazję samodzielnie wałkować ciasto, wykrawać, piec i dekorować pierniki. Pod czujnym okiem rodziców dzieciaki wykazywały się pomysłowością w tworzeniu świątecznego przysmaku. Warsztatom towarzyszył nieustanny śmiech, a w powietrzu unosił się pachnący piernikami świąteczny nastrój.
Więcej…
 
KONKURS WIEDZY O LEKTURZE „Z LEKTURĄ ZA PAN BRAT” PDF Drukuj Email
Piątek, 28. Grudzień 2018 17:04

     W ramach współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną został przeprowadzony konkurs wiedzy o lekturze A., Cz. Centkiewiczów pt.: „Zaczarowana zagroda”. Wprowadzeniem do konkursu był rebus, który uczniowie musieli rozwiązać, a następnie odpowiedzieć na pytania związane z treścią lektury. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy wręczone przez p. Małgorzatę Dębską.

Więcej…
 
NIECODZIENNA LEKCJA PRZYRODY W JESIENNYM LESIE !!! PDF Drukuj Email
Piątek, 28. Grudzień 2018 17:01

     31 października uczniowie klasy I a i II wybrali się na wycieczkę do lasu. Na szczęście piękna pogoda dopisała i dzieci mogły przebywać na łonie natury. Głównym celem wycieczki było zapoznanie dzieci z gatunkami drzew i warstwami lasu oraz ze zwierzętami. 

Więcej…
 
„DETEKTYW POZYTYWKA” PDF Drukuj Email
Piątek, 28. Grudzień 2018 16:58

     17 października 2018 roku uczniowie klas I – III uczestniczyli w musicalu „Detektyw Pozytywka” w Wadowickim Centrum Kultury, który przedstawiali aktorzy Teatru Współczesnego z Krakowa. 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 1 z 16