Klasy I-III SP
MOSKIEWSKA REWIA NA LODZIE PDF Drukuj Email
Niedziela, 20. Maj 2018 08:56

     26 kwietnia 2018 roku uczniowie klas I - III wraz z wychowawczyniami udali się do Oświęcimia na lodowisko. Głównym celem wyjazdu było obejrzenie baśniowego widowiska dla dzieci opartego na motywach baśni H. Ch. Andersena pt. „Królowa Śniegu”. 

Więcej…
 
KONKURS RECYTATORSKI W KLASACH I-III PDF Drukuj Email
Niedziela, 18. Marzec 2018 08:44

     Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla klas I-III. Tym razem uczniowie recytowali wiersze o tematyce zimowej, ponieważ tytuł konkursu brzmiał „Zima wierszem malowana”. Do konkursu zostało zgłoszonych 12 uczniów, którzy byli laureatami konkursów klasowych.

Więcej…
 
BAL KARNAWAŁOWY W KLASACH I-III PDF Drukuj Email
Niedziela, 18. Marzec 2018 08:39

     Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń zabawa. Dostarcza dzieciom wielu przeżyć i radości. W pięknie udekorowanej sali pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek, można było zobaczyć wróżki, księżniczki, rycerzy, strażaków, Batmana, Pippi i Harry’ego Pottera. 

Więcej…
 
SUKCES WESOŁYCH NUTEK PDF Drukuj Email
Niedziela, 25. Luty 2018 08:04

     20 stycznia dzieci i młodzież naszej szkoły wzięła udział w VII Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Celem przeglądu było podtrzymywanie w młodym pokoleniu tradycji kolędowania, poznanie nieznanych i zapomnianych polskich kolęd i pastorałek.

Więcej…
 
ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA PDF Drukuj Email
Niedziela, 25. Luty 2018 08:01

       26 stycznia uczniowie klasy I i II zaprosili swoje babcie i dziadków do szkoły na uroczystość z okazji ich święta. Chcieli w ten sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Były więc występy taneczne i recytatorskie.  Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Jako wyraz wdzięczności zaproszeni goście otrzymali drobne upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 1 z 14