UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY ZAGRALI W 34. FINALE WOŚP
W niedzielę, 25 stycznia, uczennice klasy VIII naszej szkoły aktywnie włączyły się w działania 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariuszkami były: Julia Drożdż, Amelia Fisior oraz Lena Wadowska, a koordynatorem akcji była p. Emilia Nowotarska.
KARNAWAŁOWY PONIEDZIAŁEK W DOMU STRAŻAKA
19 stycznia, uczniowie klas 1-3 mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – wyjściu do Domu Strażaka w Bachowicach. Zostaliśmy serdecznie zaproszeni przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Bachowicach, które przygotowały dla nas bal karnawałowy.
WIZYTA W MUZEUM DOM RODZINNY OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W WADOWICACH
19 stycznia uczniowie klasy 5 naszej szkoły wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach. Wyjazd był doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy historycznej i kulturowej oraz do integracji zespołu klasowego.
„ZWIERZOGRÓD 2” NA WIELKIM EKRANIE
W bardzo mroźny zimowy poranek 19 stycznia, uczniowie klas IVa, IVb oraz VIa na stacji PKP Spytkowice rozpoczęli swoją wycieczkę szkolną do Oświęcimia. Wyjazd był okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji klas oraz dobrej zabawy.
WYJAZD NA LODOWISKO KLASY 7
19 stycznia klasa 7 wraz z wychowawcą oraz opiekunami wzięła udział w wyjeździe rekreacyjno-integracyjnym na lodowisko w Wadowicach. Głównym celem wycieczki było aktywne spędzenie czasu, doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach oraz integracja zespołu klasowego.