19 stycznia uczniowie klasy 6 b pod opieką pani Marzeny Chrapkiewicz i pani Jolanty Szarowskiej udali się do kręgielni do Młynu Jacka w Jaroszowicach.

W piątkowy wieczór 16 stycznia nasza szkoła po raz kolejny stała się miejscem wyjątkowego, pełnego ciepła spotkania bożonarodzeniowego pod hasłem „Kolędujmy Małemu Jezusowi”. Wydarzenie, które jest już naszą ponad 25-letnią tradycją, zgromadziło społeczność szkolną i lokalną, tworząc prawdziwie świąteczną atmosferę bliskości i radości.

plakat

Jaselka

Zyczenia na strone