W 82. rocznicę agresji Związku Radzieckiego na Polskę - 17 września, uczniowie klasy siódmej - pod opieką wychowawczyni pani Marzeny Chrapkiewicz, przygotowali Apel Pamięci.
Podczas akademii cała społeczność uczniowska uczciła pamięć tych wszystkich Polaków, którzy cierpieli i ginęli w wyniku tego zdradzieckiego ataku na Rzeczpospolitą Polską i jego konsekwencji.

14 września 2021 r. w naszej szkole odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rady Rodziców. Spośród przedstawicieli klas, w tajnym głosowaniu, zostało wybrane Prezydium Rady Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bachowicach.

 

15 września br., klasy I-III zapraszają całą społeczność naszej szkoły,

do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Kropki.


Wszystkich Uczniów oraz Nauczycieli,

prosimy o ubranie się z motywem kropki,

np. koszulka, spodenki, czapka, opaska

(można nakleić kropki na ubranie).

 

 

W tygodniu poprzedzającym beatyfikację kardynała Stefana Wyszyńskiego i siostry Elżbiety Róży Czackiej uczniowie naszej szkoły na lekcjach religii mogli zapoznać się z sylwetkami przyszłych błogosławionych.

1 września o godzinie 9.00 społeczność uczniowska w Bachowicach rozpoczęła nowy rok szkolny uczestnicząc we Mszy św. w kościele parafialnym. Po niej uczniowie klas IV-VIII wraz z wychowawcami oraz pracownikami szkoły, wzięli udział w apelu poświęconym 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej przygotowanym przez uczniów klasy siódmej.