wakacyjne

Załączniki:
Download this file (Karta_zgloszenia.pdf)Karta_zgłoszenia175 kB

28 maja uczniowie klas 6b i 7 uczestniczyli w wyjeździe edukacyjno-kulturalnym do kina Planet Cinema w Oświęcimiu. Celem wyjazdu było obejrzenie filmu „Drzewo magii” – poruszającej opowieści o przyjaźni, odwadze oraz sile wyobraźni. Film ukazuje, jak ważne w życiu są wzajemne wsparcie, odpowiedzialność i wiara we własne możliwości. Magiczna fabuła oraz interesujące przygody bohaterów dostarczyły uczniom wielu emocji i skłoniły do refleksji nad wartościami ważnymi w codziennym życiu.

Plakat dobry

W dniach 14-15 maja uczniowie klasy 5 uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Wrocławia. Już od samego początku wszystkim dopisywały świetne humory, a podczas całego wyjazdu panowała super atmosfera.

Uczniowie klasy 4b przygotowali gazetkę szkolną poświęconą Konstytucji 3 maja w ramach projektu „Memoro ergo sum”. Inicjatywa ta była nie tylko okazją do rozwijania wiedzy historycznej, ale także do kształtowania postaw patriotycznych i umiejętności pracy zespołowej.