3 marca odbył się XXIII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej organizowany przez Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy. W konkursie wzięło udział 29 solistów oraz 2 duety z pobliskich miejscowości.

Rywalizowano w następujących kategoriach: kategoria I: przedszkole + kl. „0”; kategoria II: szkoła podstawowa kl. I-III; kategoria III: szkoła podstawowa kl. IV-VI; kategoria IV: szkoła podstawowa kl. VII-VIII; kategoria V: szkoły ponadpodstawowe; kategoria VI: zespoły.

Naszą szkołę reprezentowali: Martynka Domagała (przedszkole - grupa „Biedronki”), Hubert Domagała (kl. Ib), Melania Boba (kl. V), Aleksandra Lipka (kl. V).

Wokaliści prezentowali bardzo wysoki poziom swoich umiejętności muzycznych. Wśród laureatów znaleźli się nasi wokaliści: (w pierwszej kategorii wiekowej) III miejsce – Martynka Domagała, (w trzeciej kategorii wiekowej) wyróżnienia: Melania Boba i Aleksandra Lipka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy

i życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

G. Knapik