WYNIKI CAŁOROCZNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO "W ŚWIECIE LEKTUR I BAŚNI PERRAULT'A" PDF Drukuj Email
Sobota, 16. Czerwiec 2018 21:21

     W czerwcu odbył się ostatni konkurs czytelniczy z cyklu „W świecie lektur i baśni Charlesa Perrault’a”, który trwał od września do czerwca i był przeznaczony dla uczniów klasy drugiej. Nadszedł czas na podsumowanie całorocznej pracy i wyników osiągniętych przez uczestników konkursu.

     Uczniowie co miesiąc rozwiązywali testy dotyczące wybranych baśni Charlesa Perrault’a lub innych lektur, zgodnie z wykazem. Wyniki z wszystkich testów uzyskane przez uczestników konkursu zostały podsumowane i wyłoniono laureatów.

 

WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE
Jagoda Szmidt

II MIEJSCE

Krzysztof Bęgziak

III MIEJSCE

Damian Porębski

WYRÓŻNIENIE

Hubert Polanek
Nina Kajfasz

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!

 

Organizator konkursu:

Elżbieta Marek