V EDYCJA PROJEKTU 'CZYSTA MAŁOPOLSKA" PDF Drukuj Email
Sobota, 30. Czerwiec 2018 06:56

     W czwartek 14 czerwca 2018 roku w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyła się konferencja podsumowująca V edycję projektu „Czysta Małopolska” organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Projekt miał na celu upowszechnienie wiedzy o zdrowym i racjonalnym odżywianiu wśród dzieci przedszkolnych i uczniów, kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania, wdrożenie zasad świadomości i odpowiedzialności za własne zdrowie, poszerzenie zainteresowań problematyką zdrowego odżywiania oraz upowszechnienie dobrych praktyk w zakresie problematyki zdrowego żywienia.

      Laureatem wojewódzkim, zajmując III miejsce został Kornel Ściera z naszego przedszkola, który wykonał na konkurs pracę plastyczną pt. ”Odżywiaj się zdrowo.”

                                                                                                                                                                                  Serdecznie gratulujemy!