Za nami pół roku spędzonych na wspólnej zabawie i poznawaniu siebie na świetlicy szkolnej. Zdążyliśmy się już ze sobą zaprzyjaźnić.

Przeszliśmy pasowanie na świetlika, spędziliśmy dużo wolnego czasu na świeżym powietrzu, rozwijając swoją sprawność fizyczną. Nasze ulubione zabawy to: malowanie, szydełkowanie, piłka nożna, gry zespołowe, zajęcia muzyczne.

Rozwijamy nasze zdolności plastyczne i kreatywność oraz zdolności komunikacji społecznej. Uczymy się wrażliwości, empatii oraz kulturalnego zachowania. Lubimy zabawy konstrukcyjne oraz zabawy przez nas samych wymyślone. Wydarzenia w których świetliki brały udział to min. Dzień chłopaka, Dzień życzliwości, Dzień praw dziecka, Dzień Niepodległości, Mikołajki, Wigilia, Karnawał, Walentynki.

Poniżej przedstawiamy kronikę wydarzeń. Przed nami ferie, a po nich czekają na nas nowe wyzwania.

Karolina Szarek