2 kwietnia w Wadowicach odbyła się Gala Finałowa tegorocznego Festiwalu Artystycznego „Talenty 2023”. Wzięło w nim udział ponad 99 uczestników, którzy prezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne, teatralne, recytatorskie, plastyczne, pisarskie oraz wizualne oraz zostali nominowali do Nagrody „Talenty 2023”.

Wśród nich znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Melania Boba z kl. IV („Szkoła Muzyki Faktoria Dźwięku”), która zdobyła nominacje w kategorii wokal oraz Julia Drożdż z kl. V (Studio Tańca i Fitness „Flex”), która zdobyła nominacje w kategorii taniec. Tym samym, dotarły one do etapu powiatowego tego festiwalu. To bardzo duże wyróżnienie, które pokazuje jak wielki talent mają w sobie dziewczynki.

Wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim Melanii i Julii, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

G. Knapik