7 maja uczniowie klas 4a i 4b wraz z wychowawczyniami: panią Barbarą Zbigniewicz oraz panią Marzeną Chrapkiewicz mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z panem Piotrem Ślęzakiem, które odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Spytkowicach. Tematem spotkania było „Mam hobby”.

Pan Piotr pracuje jako performer - artysta uprawiający performance. To osoba, której pokazy odbywają się na żywo, w miejscu publicznym, często na ulicy, z aktywnym udziałem publiczności.

Uczniowie chętnie brali udział w prowadzonym wykładzie, zadawali pytania. Pan Piotr łączy pasję z pracą. Zachęcał naszych podopiecznym do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz poszukiwania swoich pasji, rozwijania hobby i ograniczania czasu spędzanego przed ekranem komputera i telefonu.

Po spotkaniu, udaliśmy się na deser do cukierni.

Marzena Chrapkiewicz